Zbuduj rozpoznawalną markę dzięki video.

Filmy wzbudzą zaufanie klientów do Twoich produktów.

Co mówią o mnie klienci:

Bardzo polecam! Ekspresowo wykonane rolki do nagrań, wzorowy kontakt z firmą oraz terminowa obróbka materiału video. Jestem bardzo zadowolony i na pewno skorzystam ponownie :)
Marcin Bartkowiak
Marcin Bartkowiak
2024-06-04
Bezproblemowa współpraca z Piotrem przy tworzeniu klipów reklamowych. Polecam :)
Krzysztof Fraus
Krzysztof Fraus
2024-03-21
Piotrek zrealizował dla mojej firmy film promocyjny ze szkolenia. Jestem pod dużym wrażeniem talentu i "czuja" Piotrka. Złapał świetne ujęcia, ułożył film w pewną spójną całość, tak, że wygląda to naprawdę dobrze i robi wrażenie. Jeśli szukasz kogoś, kto dobrze i w fajnych relacjach zrealizuje dla Ciebie dobry film, to zdecydowanie odezwij się do Piotrka. Masz wtedy gwarancję dobrej jakości i naprawdę dobry film.
Łukasz Fiuczyński
Łukasz Fiuczyński
2024-03-03
Bardzo polecam! Szybko sprawnie dobrze! W skrócie ssd! :)
Michal Wichowski
Michal Wichowski
2023-07-12
Dziękuję i polecam usługi Piotra. Zrealizowaliśmy z powodzeniem i w miłej atmosferze sesję zdjęciową o dosyć różnorodnym zakresie (zdjęcia siedziby firmy, zdjęcia pracownicze i okolicznościowe, a także produktowe). Sprawnie, konkretnie i na czas!
Marta Malarz
Marta Malarz
2023-01-12
Współpracę oceniam znakomicie. Piotrek przygotował się do kręcenia filmów na każdym poziomie. Zadanie nie było łatwe bo modelem był niemowlak, a mimo to efekt pracy jest super. Bardzo szybko dostałam materiał w różnych formatach, kontakt rewelacyjny.
zipmemommy
zipmemommy
2022-10-13
Współpracę z Panem Piotrem oceniam pozytywnie, przede wszystkim za dostępność czasową oraz szybką realizację. Wszelkie uwagi odnośnie filmu zostawały ekspresowo nanoszone. Zlecona przez Meprozet produkcja została nagrana profesjonalnie. Z pewnością możemy polecić Pana Piotra :)
Maria Ziętek
Maria Ziętek
2022-07-04
Najsympatyczniejszy Videographer z jakim miałem przyjemność współpracować!
Maciej Kulhawik
Maciej Kulhawik
2022-06-02
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystkie filmy zostały wykonane profesjonalnie oraz terminowo. Piotr przedstawia najlepsze rozwiązania, aby film wyglądał jak najlepiej. Jestem zadowolony z kontaktu, zaangażowania oraz z produktu finalnego.
Robert
Robert
2021-12-10
Współpraca idealna. Polecam :)
Izabela Chmura
Izabela Chmura
2021-06-21

Jak wygląda współpraca?

  • 1. Konsultacja – W trakcie rozmowy zadam Ci pytania dotyczące projektu. Dzięki temu dobiorę najlepsze rozwiązanie.

  • 2. Oferta współpracy – Otrzymasz zakres kwotowy i czasowy. Oferta jest ważna przez 48h od daty otrzymania.
  • 3. Umowa i zadatek – Przed rozpoczęciem pracy podpisujemy umowę i pobieram 50% wynagrodzenia na poczet preprodukcji i kosztów z nią związanych. Wszystko na fakturze VAT.
  • 4. Preprodukcja – Cały dokument otrzymasz do wglądu. Znajdziesz w nim informacje o mojej wizji, preferowanej muzyce, stylu, w jakim będą wykonane filmy.
  • 5. Start współpracy – Rozpoczynamy pracę nad projektem. W tym kroku realizowane są nagrania i postprodukcja. Gotowe materiały otrzymujesz do pobrania z chmury online.

Portfolio:

Skontaktuj się ze mną.

Napisz w czym mogę Ci pomóc. To najszybszy sposób by mnie złapać. Wiadomość trafi na moją skrzynkę.

Podaj jak najwięcej szczegółów, oszczędzisz Tym sposobem swój cenny czas.

Czekam na Twoją wiadomość! Odpowiem w ciągu 24 godzin.

Piotr Łuszczak

Filmmaker