Regularna produkcja wideo dostosowana do Twoich potrzeb

Specjalizuję się w tworzeniu wysokiej jakości filmów wideo na abonament, które przyciągają uwagę i budują wizerunek Twojej marki w mediach społecznościowych. Moje usługi obejmują pełen proces produkcji – od koncepcji, przez scenariusz, aż po realizację i postprodukcję w profesjonalnym studiu.

Z nami, Twoja marka zyska regularny i dopracowany content wideo, który wyróżni Cię na platformach takich jak YouTube, Facebook, Instagram i LinkedIn. Nasze filmy charakteryzują się doskonałym oświetleniem i najwyższą jakością obrazu dzięki użyciu kamer filmowych.

Zbliżenie na rękę trzymającą profesjonalną kamerę z zamontowanym monitorem podglądowym. Na ekranie monitora widać kadr z nagrywaną sceną, przedstawiającą samochód i zarys drzew w tle. Kamera wyposażona jest w uchwyt i dodatkowe akcesoria.
Zbliżenie na kamerę na stabilizatorze gimbal, nagrywającą klasyczny samochód na drodze. Na ekranie kamery widoczny jest obraz nagrywanego auta. W tle rozmazany widok asfaltowej drogi otoczonej drzewami.

Profesjonalne filmy wideo na abonament, które zbudują Twój wizerunek

Regularne tworzenie contentu wideo to kluczowy element budowania silnej obecności marki, zarówno na początku kontaktu z klientem, jak i w dłuższym okresie. Starannie zrealizowany film, który odpowiada strategii marketingowej, znacznie zwiększa szanse na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów.

Jednak samo przyciągnięcie uwagi to tylko początek. Aby widzowie pozostali zainteresowani na dłużej, potrzebny jest angażujący scenariusz, wysoka jakość produkcji oraz spójność z wizerunkiem marki. Dodając do tego przekonujący przekaz, który jasno komunikuje korzyści, znacznie zwiększasz swoje szanse na pozyskanie nowych klientów.

Klienci poszukujący produktów lub usług zazwyczaj oglądają treści wideo wielu firm, starając się znaleźć odpowiedzi na swoje pytania i potrzeby.

Podczas tego procesu trafiają na różnorodne materiały wideo, takie jak:

• Filmy, które nie odpowiadają na ich pytania

• Przypadkowo zrealizowane filmy, które nie angażują

• Niespójne treści, które nie zachęcają do interakcji

• Profesjonalnie wykonane wideo, które skutecznie prowadzi klienta do działania i zakupu

Filmy wideo na kanały social mediowe powinny skutecznie zachęcać klienta do kontaktu i dokonania zakupu. Niestety, przypadkowe podejście do tworzenia treści często uniemożliwia skuteczne wykorzystanie tego kanału do generowania sprzedaży.

Specjalizuję się w produkcji wideo na abonament, które nie tylko przyciągają uwagę, ale przede wszystkim pomagają klientom dokonywać zakupów. Moje usługi obejmują pełen proces produkcji – od koncepcji, przez scenariusz, aż po realizację i postprodukcję. Dzięki elastycznym pakietom, możesz mieć pewność, że regularnie otrzymasz wysokiej jakości content, który wspiera cele marketingowe Twojej marki.

Skonsultuj stałą produkcję wideo dla Twojej firmy

Potrzebujesz stałej produkcji contentu wideo dla swojej firmy?
Chcesz mieć stałą ilość materiałów wideo , które skutecznie przyciągną uwagę klientów i zachęcą ich do zakupu?

 

Podczas krótkiej, bezpłatnej konsultacji, omówimy Twoje dotychczasowe materiały wideo lub Twój pomysł na nowy format wideo. Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, pomogę Ci w realizacji profesjonalnych filmów, który pomoże osiągnąć Twoje cele marketingowe.

Piotr Łuszczak

Filmmaker

  A może wolisz zadzwonić? Kliknij tutaj, aby do mnie zadzwonić: 669 610 899

  Filmy w abonamencie – przykłady:

  Jak wygląda proces współpracy?

  • 1. Analiza potrzeb – W trakcie rozmowy zadam Ci pytania dotyczące projektu. Dzięki temu dobiorę najlepsze rozwiązanie.

  • 2. Koncepcja – Otrzymasz zakres kwotowy i proponowane pomysły na realizację. Oferta jest ważna przez 48h od daty otrzymania.
  • 3. Umowa i zadatek – Przed rozpoczęciem pracy podpisujemy umowę i pobieram 50% wynagrodzenia na poczet preprodukcji i kosztów z nią związanych. Wystawiam fakturę VAT.
  • 4. Produkcja – Rozpoczynam pracę nad projektem. W tym kroku realizowane są nagrania.
  • 5. Montaż i postprodukcja – Rozpoczynam montaż filmów. Pierwszą wersję przedstawiamy po kilkunastu dniach. Masz możliwość wprowadzenia 2 zmian kosmetycznych do projektu.
  • 6. Finalizacja – Gotowy materiał otrzymujesz do pobrania za pomocą chmury online.

  Zobacz co mówią o mnie klienci:

  easyfaq

  Pytania i odpowiedzi

  Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Skontaktuj się ze mną

  Stworzone z ♥ przez easyfaq

  Porozmawiajmy na temat Twojego projektu

  Szukasz pomysłu na stałą produkcję wideo dla swojej firmy?
  Chcesz mieć filmy, który skutecznie przyciągnie uwagę klientów i zachęci ich do zakupu?

   

  Podczas krótkiej, bezpłatnej konsultacji, omówimy Twoje dotychczasowe materiały wideo lub Twój pomysł na nowy format wideo. Jeśli zdecydujesz się na współpracę ze mną, pomogę Ci w realizacji profesjonalnych filmów, które pomogą osiągnąć Twoje cele marketingowe.

  Piotr Łuszczak

  Filmmaker

   A może wolisz zadzwonić? Kliknij tutaj, aby do mnie zadzwonić: 669 610 899