Wykorzystaj video w swoim biznesie.

Chcesz by Twoja firma zdobywała nowych i wartościowych klientów? Skuteczne filmy pomogą Ci zrealizować założone cele, dzięki czemu Twoja marka się wyróżni i będzie budować przewagę konkurencyjną.

  • Produkcja wideo

Filmy dla Twojej firmy.

Wykorzystaj video do promocji swojej marki. Filmy zbudują pozytywny wizerunek Twojej firmy w Internecie.

  • Doradztwo w wideo marketingu

Opracuję strategię kampanii wideo dla Twojej firmy.

Przemyślana i odpowiednio dobrany plan to klucz do skutecznej kampanii. Dzięki szytej na miarę koncepcji Twoja firma wykorzysta pełną moc video marketingu.

  • Operator kamery/ asystent

Operator kamery lub asystent do Twojej ekipy.

Z chęcią obejmę jedną z tych ról w Twojej ekipie. Pracuję na kamerach RED, Canon, Blackmagic.

To mówią o mnie klienci:

easylove

Maciej Kulhawik

CEO w Król Wrocławia

http://krolwroclawia.pl/

Zachęcam do zapoznania się z ofertą! Wiele osób świadczy usługi w tym zakresie, natomiast mało osób ma tak profesjonalne podejście do klienta. Duże zaangażowanie oraz przywiązanie uwagi najmniejszych szczegółów na każdym etapie współpracy. Najsympatyczniejszy filmowiec z jakim miałem przyjemność współpracować!

Karolina Lusina-Orłowska

Współpracę oceniam rewelacyjnie! Piotrek przygotował się do realizacji filmów na każdej płaszczyźnie. Przed nagrywaniem dostałam propozycje jak mogłoby to wyglądać - po wprowadzeniu drobnych uwag zadanie zostało zrealizowane tak jak sobie to wyobrażałam. Pracowaliśmy z niemowlakiem, a mimo to wszystko przebiegało sprawnie, bez nerwów - nie czułam presji czasu. Materiał dostałam bardzo szybko w różnych formatach. Po realizacji Piotrek również służył pomocą - kontakt super. Polecam z całego serca :)

Robert Szczepański

CEO w VARSSO

https://varsso.pl/

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystkie filmy zostały wykonane profesjonalnie oraz terminowo. Piotr przedstawia najlepsze rozwiązania, aby film wyglądał jak najlepiej. Jestem zadowolony z kontaktu, zaangażowania oraz z produktu finalnego.

Maria Ziętek

Marketing Manager w Meprozet Kościan S.A

https://www.meprozet.pl/

Współpracę z Panem Piotrem oceniam pozytywnie, przede wszystkim za dostępność czasową oraz szybką realizację. Wszelkie uwagi odnośnie filmu zostawały ekspresowo nanoszone. Zlecona przez Meprozet produkcja została nagrana profesjonalnie. Z pewnością możemy polecić Pana Piotra.

Jagoda Kwiatkowska

Social Media Manager w JOBOBIKE

https://jobobike.pl/

Praca z Piotrkiem to czysta przyjemność – jest samodzielny, dokładny a do tego kreatywny! Z ogromną przyjemnością będę zapraszać Piotra do kolejnych realizacji! Mamy w zamiarze dalej ją rozwijać przy tworzeniu video z Piotrkiem. Polecam!

Albert Ciszek

Sales Manager w Pichon Polska

https://www.pichonindustries.fr/pl/

Piotrek stworzył dla Nas film prezentujący jedną z maszyn. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, profesjonalnie i w terminie. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Mamy w zamiarze dalej ją rozwijać przy tworzeniu video z Piotrkiem. Polecam!

Marta Malarz

CEO w EuroArt

https://euroart.pl/

Polecam usługi Piotra. Zrealizowaliśmy z powodzeniem i w miłej atmosferze sesję zdjęciową o dosyć różnorodnym zakresie (zdjęcia siedziby firmy, zdjęcia pracownicze i okolicznościowe, a także produktowe). Sprawnie, konkretnie i na czas!

Te marki mi zaufały:

Ostatnie realizacje: